KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9658533
nr 965 8533
Teckningar
2 st, signerade Sidén -33, Hundar, 35x27
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juni 2015
kl 19:39:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)